Moto doplnky
Nedeľa  15. 9. 2019
meniny má Jolana
neprihlásený
 

Návštevník: 203710
Web design by WebWare, 2003.

Www.motocykel.com Vám prostredníctvom internetového predaja ponúka tú najširšiu ponuku výrobkov pre každého motorkára ale aj motorkárku.
Pri nákupe používajte pripojenie cez INTERNET EXPLORER nie cez MOZILLA FIREFOX.


AKČNÁ PONUKA PRILBY LAZER 2012


Prinášame Vám moderný systém, kde využívate všetky výhody "domácej mototechny" s najširšou ponukou rôznorodého sortimentu a to len pre motošport a turistiku. V ňom si kľudne a bez iných nepriaznivých faktorov ( známych v mnohých motoshopoch ) vyberiete najvhodnejšiu veľkosť a sfarbenie oblečenia, alebo doplnok, ktorý zatraktívni Vašu motorku, resp. súčiastku, ktorú po opotrebení Vaša motorka skutočne už potrebuje.
Naše ponúkané výrobky sú od celosvetovo najznámejších motovýrobcov produkujúcich Top kvalitu pri súčastnej moderne a High tech.
Výrobcovia týchto produktov ako oblečenia, príslušenstva, tak aj náhradných dielov myslia pri vývoji na základné vlastnosti, ktoré motorkári uprednostňujú:


  • Životnosť - vysoké požiadavky na kvalitu a opracovanie pri použití moderných materiálov. Taktiež ich testovanie zamedzí skoré opotrebenie už napr. v prvej sezóne.
  • Funkčnosť - ocení motorkár pri každodennej prevádzke na ceste. Niekedy je to pre neho iba detail, no v mnohých situáciách zistí, že práve to je na tom to extra.
  • Bezpečnosť - naše produkty majú množstvo bezpečnostných prvkov najmä v nárazových zónach motorkára. Možno ich nikdy nevyužijete ( to by sme Vám len priali ), ale keď už, tak sú tu práve nato.
  • Dobrý vzhľad - zaručujú najmodernejšie módne trendy v motošporte. Možno ich vidieť na každom našom produkte, samozrejme aj pri výhodných cenách. To posúdite pri prehliadnutí našich web stránok.

Samozrejme poskytujeme montážne, servisné a poradenské služby pri aplikácii našich výrobkov. Radi Vás obslúžime a poskytneme komplexné riešenie.

Neváhajte a kontaktujte nás na:

motocykel@motocykel.com
Tel.: 00421 904 156 772

Všetkým zákazníkom, ktorí moderne nakupujú cez našu ponuku www.motocykel.com prajeme veľa kilometrov bez nehody a taktiež veríme v ponákupnú spokojnosť s doručeným tovarom.